همزمان با آغاز هفته قوه قضاییه یعنی 2 تیر بود که این نهاد از یکی دیگر از طرح های مجازی خود به نام سیمای عدالت رونمایی کرد. از اهداف عدل تی وی ( نام دیگر این تلویزیون) میتوان به آشکار ساختن حقایق و پاسخگویی مستدل و مستند به فضاسازی‌های رسانه‌های بیگانه در مورد مسائل مختلف مطرح شده اشاره کرد.

تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت

برای کاربران سایت گروه وکلای مشفق، امکان تماشای زنده تلویزون سیمای عدالت را در همین صفحه برایتان فراهم کرده ایم. توجه داشته باشید که این رسانه 24 ساعته است و در تمام طول شبانه روز برنامه های متنوع حقوقی دارد. توجه داشته باشید که تاکنون سایت سیمای عدالت طراحی نشده است و تنها از طریق آپارات پخش می‌شود. برای مشاهده این تلویزیون اینترنتی روی دکمه زیر کلیک کنید.

برنامه های سیمای عدالت

این رسانه اینترنتی به پخش و بررسی دادگاه های مهم و پرونده های حقوقی و در مواردی گفت‌و‌گو های قضایی معروف می‌پردازد که همین موضوع باعث جذب مخاطبین زیادی توسط عدل تی وی شده‌است. از مهم‌ترین بخش های این رسانه میتوان به نشست های خبری قوه قضائیه اشاره کرد. به عنوان مثال میزان دیه در سال 99 از طریق پخش زنده سیمای عدالت اعلام شد. همچنین برنامه های از عملکرد این قوه از این رسانه پخش می‌شود. برخی مواقع هم آرشیو نشست های خبری مجدد پخش می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)