امروزه در تمامی جوامع، قانون و چارچوب های حقوقی، حد و حدود روابط افراد را تعیین میکند و این موضوع باعث میشود تا افرادی که از مباحث قانونی اطلاع ندارند، به طور ناخواسته مرتکب جرایمی شوند که منشا اصلی آن ناآگاهی و عدم اطلاع افراد میباشد. در تمامی شهرها و شهرستان ها مسلما وکلایی حضور دارند که به امور حقوقی مردم رسیدگی می کنند و برای ارائه ی مشاوره حقوقی به مردم آماده ی خدمت رسانی هستند. در شهرستان اردستان نیز تعداد وکلای حاذق کم نیست اما چگونه میتوان بهترین وکیل اردستان را شناخت و برای مشاوره حقوقی و بدست آوردن اطلاعات حقوقی به دفتر او مراجعه کرد؟

 1. از خصوصیات وکیل خوب پایه یک اردستان میتوان به ویژگیهای زیر را اشاره کرد:
 2. حقوق موکل خود را رعایت کند و برای احقاق حقوق ا از راه های قانونی اقدام نماید.
 3. منضبط و مسئولیت پذیر باشد و در تمامی جلسات قانونی و دادرسی به موقع حاضر شود.
 4. دارای تجربه در حوزه ی وکالتی خود باشد و موفقیت های بسیاری را در حل این پرنده ها بدست اورده باشد.
 5. بتواند از ادله ی اثبات و روش های استنباطی صحیحی استفاده نماید.
 6. مهارت و آگاهی کاملی در رابطه با مسائل حقوقی مختلف داشته باشد تا بتواند به صورت حرفه ای، مشاوره به دیگران ارائه دهد.
 7. وجدان کاری یکی دیگر از ویژگی هایی است که بهترین وکیل اردستان باید آن را داشته باشد.
 8. بهترین وکیل اردستان توانایی لایحه نویسی به صورت حرفه ای و ارائه انواع دادخواست و شکواییه را از جانب موکل خود به محاکم قانونی در کوتاه ترین زمان ممکن را دارد.
 9. وکیل اردستان باید بتواند یک پرونده ی حقوقی را از جوانب مختلف مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهد.

نکاتی راجع به انتخاب بهترین وکیل اردستان

در صورتی که وکیل مورد نظر شما همه ی این ویژگی‌ها را دارا بود، بهتر است قبل از آنکه به دنبال آدرس وکیل در اردستان باشید، در قدم اول برای یافتن شماره وکیل در اردستان اقدام کنید تا برای گرفتن وقت مشاوره در مورد حوزه ی تخصصی کاری وی، اطلاعات لازم را بدست آورید.

بر اساس آمار و ارقام بدست آمده در سال های اخیر، این موضوع به اثبات رسیده است که بیشتر بانوانی که قصد استفاده از خدمات مشاوره حقوقی دارند و میخواهند امور حقوقی پرونده های خود را به یک وکیل بسپارند، ترجیح میدهند تا یک وکیل خانم در اردستان امور مربوط به این موارد را در دست بگیرد. گروه وکلای مشفق نیز مفتخر است تا وکیل سوده مینوئی را به شما معرفی کند.

وکیل خانواده

بسیاری از زوجینی که در شهرستان اردستان قصد دارند از یکدیگر جدا شوند و نمی توانند زندگی مشترکشان را ادامه دهند به دنبال بهترین وکیل میگردند تا بتوانند علاوه بر دریافت خدمات مشاوره ی حقوقی، وکالت خود را در پرونده های مذکور به وکیل طلاق در اردستان بسپارند. البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که وکیل خانواده در اردستان تنها برای امور مربوط به طلاق زوجین فعالیت نمیکند و حوزه ی فعالیت های حقوقی او در زمینه خانواده به موارد مختلفی تقسیم می شود، مانند:

مسائل مربوط به نامزدی و خسارات ناشی از برهم زدن نامزدی را بر عهده می‌گیرد. مسائل مربوط به ازدواج ،الزام به ثبت ازدواج دائم ، اثبات رابطه زوجیت ، أخذ اجازه ازدواج دختر ، ازدواج مجدد زوج و… را می تواند مورد بررسی قرار دهد و راه حل های مناسب برای آن ارائه کند.

همچنین مسائل مربوط به مطالبه مهریه ، مهرالمثل ، ممنوع الخروجی و دیگر مسائل نفقه زوجه ، نفقه فرزند ، ترک انفاق و امرو مربوط به طلاق توافقی ، طلاق رجعی ، طلاق بائن ، طلاق خلع ، طلاق مبارات ، رجوع را می توان به این وکیل خانوادگی سپرد. درخواست های مربوط به تأمین خواسته و توقیف اموال ، اعسار و تقسیط، تهیه مسکن مستقل ، تمکین ، نشوز زوجه و همچنین فسخ نکاح و تدلیس را به خوبی می تواند انجام دهد.

همچنین تمام کارها و مراحل حضانت فرزند ، ملاقات فرزند، اثبات نسب ، نفی ولد ، اهدای جنین ، فرزند خواندگی جحر ، قیمومت ، نصب قیم، عزل قیم ، رفع حجر ، حکم رشد و امورراجع به غایب مفقود الاثر را می توان از این وکیل خانوادگی خواست. مسائل مربوط به شروط ضمن عقد ، شرط نصف دارایی ، اجرت المثل ، نحله، عسر و حرج زوجه ، گواهی عدم امکان سازش نیز از سایر خدمات بهترین وکیل خانواده محسوب می شود.

وکیل ملکی

 در تمامی نقاط کشور ممکن است برای بسیاری از مردم مشکلات حقوقی و ملکی بوجود آید و در چنین مواقعی حضور یک وکیل خبره و حاذق برای حل مشکلات این پرونده ها الزامی است. در شهرستان اردستان نیز که تعداد املاک و مستغلات بسیار زیاد است، اهمیت حضور وکیل ملکی در روند دادرسی پرونده های ملکی دو چندان میشود.

وکیل مشاوره حقوقی

وکیل ملکی در اردستان میتواند در تمامی دعاوی مربوط مربوط به حوزه های مختلف ملکی به افراد کمک کند و از تضییع حقوق آنها جلوگیری کند. حوزه ی فعالیت وکیل شهرداری در اردستان با وکیل ملکی متفاوت است. وکیل شهرداری تنها در دعاوی و چالش های مربوط به اختلاف اشخاص با نهاد شهرداری فعالیت می کند اما وکیل ملکی در تمام حوزه های زیر، پرونده های حقوقی را می پذیرد:

از جمله مهمترین این پرونده‌ها می توان به دعاوی ملکی حقوقی، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی ، تعدیل اجاره‌بها، الزام تنظیم سند رسمی‌برای املاک مربوطه اشاره کرد. به جز موارد فوق شما می توانید از وکیل خود مواردی چون مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، اخذ به شیعه، دعاوی مربوط به الزام به دریافت پایان کار، ابطال قرارداد و دریافت و درخواست مطالبه‌‌ی اجرت المثل را بخواهید.

همچنین این وکیل قادر خواهد بود که امور مربوط به تعدیل( افزایش یا کاهش) میزان اجاره بها، درخواست و مطالبه سرقفلی، تخلیه‌‌ی اماکن تجاری، مطالبه ثمن و الزام به تحویل مبیع و دعاوی ملکی کیفری را بر عهده بگیرد.

از طرف دیگر موارد مربوط به جعل سند، استفاده از سند مجعول،ارتکاب جرم کلاهبرداری در حوزه معاملات املاک و مسکن، فروش مال غیر،خیانت در امانت در خصوص املاک و فروش غیر قانونی اموال اشخاص به یک یا چند شاخص دیگر را این وکیل می تواند از طرق درست آن پیگیری کند.

اقدام برای حل مشکلاتی مانند:

 • انتقال منافع ملک غیر به اشخاص دیگر یا خود
 • تبانی در خصوص خرید و فروش‌ها املاک
 • ورود غیرمجاز به ملک غیر
 • خرید و فروش و معامله معارض
 • دعاوی ثبتی ملکی
 • ابطال شدن سند رسمی
 • دعوی ثبت در خصوص ابطال شدن اجرائیه‌‌ی ثبتی
 • ابطال شدن سند مالکیت معارض

و ابطال ساز و کار و مراحل ثبتی کمسیون‌های گوناگون ثبتی و ابطال شدن نظریه ای که هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور افراز ملک از دیگر کارهایی است که وکیل ملکی شما می تواند آن ها را بر عهده بگیرد.

به این مقاله امتیاز بدهید!