امکان دارد که برای هر کسی پیش بیاید در زندگی زناشویی با چالش هایی مواجه شوند که در بعضی از موارد، حل آنها نیاز به وکیل طلاق کاشان یا مشاور حقوقی است. اگر چنین نیازی را احساس کردید توجه داشته باشید که انتخاب یک وکیل طلاق خوب در کاشان، باتجربه و منصف در حل مشکلات و آینده زندگی زناشویی شما نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

وکیل طلاق خوب کیست؟

وکیل طلاق کاشان فردی است که دارای سال ها تجربه در زمینه دعاوی خانوادگی است. همچنین با همه ی امور مربوط به طلاق مانند : مهریه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان، انواع طلاق و فسخ نکاح ، عده زن، حق رجوع مرد و … شناخت کافی دارد و همچنین با توجه به تجاربی که دارد با رویه مرسوم دادگاه ها و محاکم خانواده در مورد طلاق شناخت دقیق داشته باشد.

به چه روش هایی میتوان طلاق گرفت؟

 • طلاق با تقاضای مرد
 • طلاق با تقاضای زن
 • طلاق با تقاضای زن و مرد یا همان طلاق توافقی

انواع طلاق چیست؟

وکیل طلاق توافقی خوبدر چه مواردی زن میتواند درخواست طلاق کند؟

زوجه در 3 صورت میتواند درخواست طلاق کند:

 1. با توجه به شروط 12 گانه ی درج شده در سند ازدواج میتواند اقدام کند.
 2. در صورتی که زوجه در ضمن عقد ازدواج یا عقد لازم دیگری وکالت بلاعزل برای گرفتن طلاق داشته باشد.
 3. در صورت خودداری شوهر از دادن نفقه و عدم اجراء حکم دادگاه مبنی بر الزام او به دادن نفقه و یا ناتوانی شوهر از پرداخت نفقه.
اهمیت وکیل طلاق هنگام درخواست طلاق با درخواست زن

مشورت با وکیل طلاق برای زوجه از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این نوع یکی از سخت ترین پرونده های خانوادگی در دادسرا ها است و اگر اقداماتی که زن انجام می دهد طبق مراحل قانونی طلاق نباشد ، با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد که اتلاف وقت، هزینه و انرژی را در پی دارد.

با توجه به موارد بالا به شما توصیه می کنیم درخواست طلاق از سوی زن را با وکیل طلاق باتجربه شروع کنید.

وکیل طلاق توافقی در کاشاندر مورد طلاق توافقی بیشتر بدانید

طلاق توافقی همانطور که از نامش مشخص است، بر اساس توافق زن و مرد انجام میشود. طرفین طلاق پیش از حاضر شدن در دادگاه باید درباره همه ی مسائل حقوقی بعد از طلاق تصمیم‌گیری نمایند از جمله مهریه، نفقه، اجرت المثل زوجه، جهیزیه زوجه، هدایای قبل از ازدواج، مسائل مالی، حقوق، حضانت و ملاقات فرزند مشترک و … . توجه داشته باشید که همه موردهای ذکر شده در بالا در راي دادگاه تاثیر خواهد شد. در گروه وکلای مشفق توافقات زن و شوهر به دقت بررسی میشود.

یکی از متداول ترین موارد در دادگاه ها امروزه متعلق به طلاق توافقی است و طلاق توافقی در کاشان هم متاسفانه از موارد مشهود در این شهر است و آمار بالای ثبت این نوع طلاق بسیار نگران کننده است.

در این نوع طلاق سرعت انجام مراحل پرونده دارای اهمیت زیادی است ، به همین دلیل مراجعه به یک وکیل طلاق توافقی به سرعت پرونده کمک زیادی می کند. پیشنهاد ما به شما این است که برای جلوگیری از مراجعه پی در پی به دادگستری و تسریع در زمان صدور گواهی عدم امکان سازش و مشاوره در این مورد به وکیل حقوقی خوب مراجعه کنید.

مشاوره طلاق توافقی کاشان

مشورت پیش از هر عمل حقوقی امری ضروری است چرا که عدم آگاهی افراد از قوانین و مقررات ممکن است پیامدهای جبران ناپذیر به دنبال داشته باشد. ممکن است مشکلات یک پرونده به حدی زیاد باشد که اشخاص بدون مشورت با یک وکیل خوب نتوانند آن را با موفقیت به پایان برسانند.

به همین دلیل برای رفاه همشهریان کاشانی و سایر هموطنان عزیز مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری در نظر گرفته شده است که افراد بتوانند از این خدمات استفاده نمایند.

مراحل طلاق توافقی چیست؟

 • مذاکره بین طرفین و به نتیجه رسیدن در انجام طلاق توافقی
 • تماس با شماره وکیل کاشان برای دریافت نوبت
 • ثبت توافقات طرفین طی جلسه ای با حضور وکلا

در این مرحله لازم است تا در موسسه گروه وکلای مشفق کاشان حضور یافته و کالتنامه و همچنین توافقات در مورد مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، جهیزیه، حقوق مالی و … را امضا کنید و مدارک اعلام شده از طرف وکیل طلاق کاشان را تحویل بدهید.

 • امضاء صورتجلسه تنظیم شده توسط وکیل
 • انجام همه ی اقدامات مورد نیاز توسط وکلای کاشان

در این قسمت کار وکلای مجرب ما شروع میشود و وکلای گروه با طی مراحل اداری ، ثبت طلاق توافقی را پیش می‌برند. در این قسمت نیاز به حضور شما نیست و تمام مراحل توسط وکیل مربوطه انجام می شود.

 • تحویل گواهی عدم بارداری توسط زوجه به وکیل
 • اجرای صیغه طلاق و ثبت در شناسنامه

مدارک لازم برای طلاق توافقی چیست ؟

 • اصل سند ازدواج یا عقدنامه
 • اصل شناسنامه و کارت ملی زوجین

هزینه طلاق توافقی شامل چه مواردی است ؟

 1. هزینه دادرسی در دفاتر خدمات قضایی
 2. هزینه داوری
 3. هزینه آزمایشگاه یا پزشکی قانونی
 4. هزینه وکیل طلاق
 5. هزینه ثبت در دفاتر طلاق

وکیل طلاق خوب کاشانچرا باید از یک وکیل طلاق خوب مشاوره بگیرید؟

از آنجا که طلاق جزء دعاوی حقوقی محسوب میشود و برای آن گرفتن وکیل الزامی نیست، اما گرفتن وکیل مجرب مزیت های زیادی را به دنبال خود به همراه داردگروه وکلای مشفق مفتخر است که با وکلای طلاق مجرب در کاشان مزایای زیر را برای شما فراهم سازد.

 1. عدم حضور طرفین در دادگاه در صورت داشتن وکیل مهم ترین حسن محسوب می شود.
 2. با توجه به عدم آشنایی طرفین با مراحل طلاق پیشنهاد میشود برای به زودتر نتیجه رسیدن پرونده از تجربیات وکیل کاشان بهره بگیرید.
 3. در صورت داشتن شغل شما وقت کافی برای رسیدگی به امور دادگاه را ندارید و در صورت گرفتن وکیل در وقت خود صرفه جویی کرده اید.

آمار ازدواج و طلاق در کاشان

طبق آخرین آمار موجود درسال‌های 95 و 96 به ترتیب 2459 و 2340 ازدواج در کاشان ثبت شده که در سال 95 تعداد 777 مورد طلاق و در سال 96 تعداد 733 مورد طلاق در کاشان به ثبت رسیده است. در صورتی که شما نیاز به وکیل دارید میتوانید با شماره وکیل کاشان و وکیل آران و بیدگل موجود در سایت تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنیم.

به این مقاله امتیاز بدهید!